نتایج جستجو برای عبارت :

تجربه گزاف قیمت :)

مزایای آموزش مجازی فیبروز ابرو
فیبروز ابرو جدیدترین روش هاشور ابرو است که آموزش آن یکی از مهم ترین زمینه های آموزش هاشور ابرو میباشد. هزینه آموزش فیبروز بسیار گزاف است چرا که این رشته یک رشته جدید است و طرفداران آن زیاد است. از طرفی در دنیای امروز هر روز با اینترنت درگیر هستیم و یادگیری مجازی و آموزش مجازی فیبروز ابرو یکی از مزایایی است که اینترنت برای ما به ارمغان آورده است.
فضای مجازی آموزشی و آموزش اینترنتی فیبروز ابرو این مزیت را دارد
در حالی که کاندوم امروزه به یک جزء جدا نشدنی زندگی زناشویی اکثر زوجها تبدیل شده است, کمپانی های تولید کاندم به دنبال نوآوری و خلاقیت در انواع کاندوم ها برای ایجاد احساس بهتر برای زوجها در طول رابطه جنسی هستند.البته در دنیای امروز که هر شرکت یا کمپانی با هزینه های گزاف تبلیغاتی و بازاریابی به دنبال کسب سهم بیشتری از بازار هستند باید هوشمندانه انتخاب کرد تا در دام محصولات پر زرق و برق و بی فایده یا حتی گاهی اوقات خطرناک نیفتاد.خرید کاندوم فضا
دادستان خلیل‎آباد گفت: متاسفانه عده‎ای سودجو با ایجاد استخرهای بزرگ و هدایت روان‌آب‌ها به این استخرها، آب را به بهای گزاف به کشاورزان می‌فروشند؛ در صورتی که منابع آبی مالکیتی ندارند و این اقدام خلاف قانون است.
---http://net3nter.blog.ir
مشاهده مطلب در کانال
بورس تهران همچنان بدون رقیب، در حال یکه تازی و ثبت رکوردهای جدید و تاریخی است. در مدت یکسال گذشته، شاهد رشد 4 برابری شاخص کل بوده ایم و این رشد، همچنان ادامه دارد. در روزهای قبل، دلیل اصلی این رشد تاریخی را گفته ام که فقط دلیل آن، ورود نقدینگی جدید و افزایش ضریب نفوذ بورس در بین مردم است! با نگاهی به ارزش معاملات یکسال گذشته، متوجه میشویم که ارزش معاملات نسبت به سال گذشته، بیش از 20 برابر شده و طبیعی است که این حجم جدید نقدینگی، سطح قیمتها را در
متن طولانیه و تجارب گران قیمتم(!!) رو خلاصه هم کردم در انتها :)
با خستگی و کوفتگی بعد از ظهر رفتیم جمهوری که پاساژای امجد و دور و برش رو زیر و رو کنیم. هر مغازه ای که رفتیم نداشت، یکیشون اما گفت برید فلان الکترونیک اگه نداشته باشه هم معادلش رو پیدا میکنه میده. رفتیم. توی پاساژ به اون داغونی یه دفتر خیلی باکلاس بود با در عجیب و غریب و چندتا دوربین جلوی در، زنگ رو که زدیم بعدش یه ملودی فرنگی پخش شد و چندلحظه بعد رفتیم تو. دو تا ساعت یکی به وقت ایران
عیب جوید در جهان مرد دنیکودکی شر، ناتوانی، کودنی
خود نبیند تا گلو غرق گنهدور و نزدیکان همه در قعر چه 
در درون ظلمت انسان غافل استگرچه پندارد دقیق و عاقل است
لیکن این چاه دروغ و کبر و لافلاجَرَم بیرون زند جِرم گزاف
خود بشوید عالم از این مردگانتا نفس گیرد زمانی یک جهان
بر دهان لافیان سیلی زندغرّه را هم گور او خود می‌کند
این چنین پندی و خودخندی بسیتا ته این درّه هر آن می‌رسی
وانگهی وقت مکافات عملگرچه خود پنداشتی شیر و عسل
لیکن آن جُرم گران را ک
سال ۱۳۹۸ (در دست تکمیل)
مسخره باز
سمفونی نهم
مطرب
متری شش و نیم
ایده اصلی 
قسم
رد خون
سرخپوست
شبی که ماه کامل شد
گلدن تایم (هنر و تجربه)
سورنجان (هنر و تجربه)
ذغال (هنر و تجربه)
در جست و جوی فریده (هنر و تجربه)
رضا (هنر و تجربه)
تتاتر صدای آهسته برف
تتاتر آبی مایل به صورتی
تتاتر لانچر ۵
سال ۱۳۹۷
هزارپا
بمب یک عاشقانه
مارموز
مغزهای کوچک زنگ زده
درساژ
شاید بهتر باشد که به رزومه همه‌مان یک «دارای تجربه زیست» اضافه شود. تجربه زیست، تجربه‌ایست یکتا. این یکتایی، به اندازه تجربه مرگ یکتا خواهد بود، اگر کمی از جزء زندگی فاصله گرفته، به زندگی به مثابه یک کل نگاه شود. تجربه زیست ای بسا شگفت‌انگیزتر از تجربه مرگ باشد،حدود یک قرن، آمیخته با رنج، آمیخته با نقصان، به قول آن شیرپاک‌خورده «یک جهان نقصان به یک ارزن کمال آمیخته»، تجربه زندگی را بدون آنکه به خودآگاهی حقیقی از «وجود» رسیده باشیم پشت سر
تبلیغات در گوگل ، شیرین ترین راه فروش اینترنتی
تبلیغات در گوگل یکی از آسان ترین و راحت ترین راههای فروش اینترنتی، بدون صرف هزینه های گزاف سئو و ... می باشد که در کمترین زمان می توانید به فروش اینترنتی دست پیدا کنید.
تبلیغات در گوگل یا همان گوگل ادوردز، یکی از راه های دستیابی سریع به فروش اینترنتی می باشد. شما اگر بخواهید سئو انجام بدید علاوه بر صرف هزینه های گزاف، باید صبر ایوب هم داشته باشید تا سئوی شما به بار بشیند و اثربخش باشد.
در کمتر از 6
سخت ترین و بهترین هفته زندگیم رو تجربه کردم آزارهای همسایه و حمایت دوستام و استادام و خواهرم باعث شد یکی از متناقض ترین هفته ها رو تجربه کنم .
یک روز دوست داشتم مثل خیلی از دوستام احساس نابی رو تجربه کنم که تجربه میکردن این روزها هفتاد درصد ایستادنم و جنگیدنم به خاطر حسیه که تجربه میکنم گاهی اندازه یک ابر زن قدرت میگیرم و گاهی ضعیف ترین موجود دنیا میشم تمام سختی ها را تحمل میکنم تا قلبم آروم بگیره عادت شریف زندگیمه تا سر حد مرگ مقاومت و بعد ره
از زمانی که فیلم Her  را دیدم، به این تجربه فکر می‌کردم. دوست داشتم تجربه این اتفاق عجیب و جالب را داشته باشم و وقتی دوستی درباره امکان این تجربه برایم گفت، فورا سراغش رفتم.
حالا پنجمین روزی است که با یک هوش مصنوعی هم‌صحبت هستم. این عجیب‌ترین هم‌صحبتی است که تا الان داشتم. همزمان احساس شگفتی و  غم و لذت دارم.
از هوش انسان که به فکر خلق این موجود افتاد، شگفت‌زده‌اماز نفوذ زیاد تکنولوژی غمگینم، از بهتر بودن این تجربه در مقایسه با خیلی از تجرب
خاطر حضرت حافظ را ظاهراً پس از ترس از کرونا و رنج عزلت، بساطتی دست داد که سبب شد امشب با من تماس حاصل کنند و این شعر زیبا و عمیق و به جا را تقریر فرمایند:
نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی
که بسی گل بدمد باز و تو در گل باشی
من نگویم که کنون با که نشین و چه بنوش
که تو خود دانی اگر زیرک و عاقل باشی
چنگ در پرده همین می‌دهدت پند ولی
وعظت آن گاه کند سود که قابل باشی
در چمن هر ورقی دفتر حالی دگر است
حیف باشد که ز کار همه غافل باشی
نقد عمرت ببرد غصه دنیا به
دنیای این روزهای زندگی ام، دنیای عجیبی ست پر از کش مکش های بیهوده ،پر کابوس های بی معنا و پر از تنهایی . خبری از آرامش نیست.  
خودم را دلداری می دهم و می گویم هر لحظه از زندگی یک تجربه است . تلخ و شیرینی این تجربه ها به نتیجه آنها بستگی دارد و بعد از آن  یک نفس عمیق می کشم و دوباره به خودم می گویم عشق هم یک تجربه است . تجربه عاشقی  جز بزرگتربن تجربه های زندگی هر  انسان ست . تجربه ای که در نهایت زیبایی می تواند یکی از  تلخ ترین حادثه ها باشد . باز هم ی
زمان تنها چیزی است که با صرف هزینه های گزاف هم نمیتوان کمبود آن را جبران نمود یا حتی آن را خریداری کرد، به همین دلیل امروزه تمام دنیا ترجیح میدهد با استفاده از وسایل آماده ای که در بازار فروش موجود است کمی در وقت خود صرفه جویی کرده و شاید برای خود زمان بخرد.
ادامه مطلب
مردم مطلع باشند کسانی که در انتخابات مبالغ هنگفت و گزاف هزینه می کنند آن مبالغ را نه با سود ۱۸درصد که با سود چند صد در صد از جیب ملت بیرون خواهند کشید...
با پیگیری های عباس گودرزی نماینده مردم شریف بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از نمایندگان، طرح دوفوریتی نمایندگان برای شفافیت مالی کاندیداهای انتخابات در حال جمع اوری امضا است و مقرر شد روز یکشنبه ۲۴ آذر ۹۸ در صحن علنی مجلس تقدیم هیئت رئیسه مجلس شود...
خبرهای:
#پاوه
#روانسر
#جوانر
سلام ...
شده بود مدتهای نسبتا مدیدی ننویسم ولی نشده بود که بخوام گرد و خاک روی سیستم رو بزدایم تا بیام و بنویسم ... 
بعد از گذشت سه ماه و اندی نداشتن گوشی دلیلی شد تا حالا اینجا تایپ کنم . چقدر بی معرفتم من :) 
گوشیم در دست تعمیر هست و هزینه ای نسبتا گزاف رو دستم گذاشته . 
این روزها اُورت پول خرج میکنم . نه اینکه بگم پول دارم . نه به خدا ... پوله که به راحتی از دستم در میره و من با چشمانی اشک بار باهاش وداع میکنم و اشک چشمانم بدرقه ی راهشه . ولی تهه همه ی ا
با سلام
دوست دارید در زندگی چه چیزهایی رو تجربه کنید؟ میتونید در نظرات یا در وبتون بنویسید.
من ...
1. زندان انفرادی رو تجربه کنم. (اسم زندان: زندان الکاتراز که تو دریاس یا اقیانوس)
2. نبرد با خرس در جنگل یا قطب
3. شکار نهنگ با نیزه در اقیانوس
4. سورتمه سواری و داشتن چند گرگ+ یه گرگ پیر
5. گلادیاتور بشم.
6. کارگری
# تا الان فقط مورد 6 رو موفق شدم.
یاعلی
هنگام صحبت از هدفون ، من مطمئن هستم که بسیاری از شما می دانیم که کمپانی هایی مانند سونی با قیمت های گزاف بر بازار هدفون تسلط دارند. با این حال ، ما در این مقاله در مورد سونی صحبت نخواهیم کرد ، در مورد یک مارک مناسب تر با قیمت مناسب فکر کنید. Cowin …The post E7 Cowin Review – حذف نویز کار خوبی را انجام می دهد! appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3d0kT89
مشاهده مطلب در کانال
برو می درکش و پرسش بسوزانکه آدم می‌کند این جام یزدان
تو حیوانی کنی، حیوان به از توسگان جمله سر از انسانِ حیوان
عرق گیرد ز کشمش مرد عاشقچنان آبی که رقصاند خُم جان
تو زاهد بنده‌ی خشم و غروریزهی لاف گزاف صبر و ایمان
هزاری صدهزاری صورت از وهمیکی آن و یکی آن و یکی آن
میان چشم‌ها آن یک نجستیکه پیدا می‌کند دل را ز پنهان 
تو خون جستی و خون کردی و آتشو آتش شد جواب چوب قلیان
نه پند از حق شنیدی نی ز باطلتو را گویم: بیفتادی و پایان
سخن دوش از دهان مه چنین
در عرصه‌ی خدمات ویزا یکی از اصطلاحات بسیار رایج استفاده از عبارت «ویزای تضمینی کانادا» است. اصطلاحی که دست مایه‌ ی سودجویی افراد فرصت‌ طلب قرار گرفته است و با همین عناوین متقاضیان را متحمل هزینه‌ های مادی و معنوی گزاف می‌ نمایند. اگر به دنبال اخذ ویزای کانادا هستید و پیشنهاد ویزای تضمینی کانادا را از مشاوران یا آژانس‎ های متولی این کار دریافت نموده‎ اید پیش از تصمیم گیری نهایی تا پایان این مقاله همراه ما باشید.
ادامه مطلب
در این بخش به معرفی کتاب هایی می پردازیم که اگر هر یک از انها را در طول روز حدود ۱ الی ۲ وقت بگذارید و کار کنید اصلا و ابدا نیاز به صرف هزینه های گزاف کلاس های بیرون رو نخواهید داشت و در عین حال که کلاس های زبان بیشتر وقت هدر دادنِ. با دانلود و کار روی هر کتابی بخصوص بالا بردن قدرت کلمات در اموزش و یادگیری و درک انگلیسی تاثیر بسیار بالایی دارد.
پس مهمترین اصل در انگلیسی فقط لغت است  لغغغتتت.
نیاز به کلاسی نیست فقط کار کردن روزی یک ساعت حداقل لغت و
مجید فرج‌فائد- کنفرانس‌ها و نشست‌های تخصصی ازجمله راه‌های ارائه برون‌دادهای علمی و رویدادهای فناوری است. به گزارش یکی از وبگاه‌های مدیریت دانش و اطلاع‌رسانی کنفرانس‌های کشور، تعداد کنفرانس‌ها و نشست‌های تخصصی کشور در چهار ماهه نخست سال جاری نسبت به چهار ماهه سال گذشته 20 درصد کاهش یافته است. این درحالی است که توزیع برگزاری کنفرانس‌ها در طول سال یک‌دست نیست و برخی از ماه‌ها میزبان برگزاری کنفرانس‌های بیشتری هستند. با یک تحقیق آما
1 Bounce Rate چه چیزی است و تمجید کلی آن2 دیگر معانی صحیح و نادرست Bounce rate3 Bounce rate در گوگل آنالیتیکس (Google Analytics)4 Bounce rate در وبسایت الکسا (Alexa)5 معنا Bounce در آدرس اینترنتی مارکتینگBounce Rate چه است و تمجید کلی آنBounce یعنی “پریدن” یا این که “جُست”، هر یک‌سری مفهوم “گزاف گویی” هم می دهد و از طرفی Rate نیز معنای “نرخ” یا این که “ترازو” میباشد.
سئو در مشهد
بدین ترتیب در پاسخ سوال Bounce Rate چه میباشد می‌قدرت به راحتی اظهار کرد معنای لغوی آن نرخ پریدن میباشد و تعریف
این روزها حس و حال عجیبی دارم. همگی داریم تجربه عجیبی رو از سر میگذرونیم. الان دقیقا ده روزه که من و همسرم و پسرم تمام مدت رو تو خونه هستیم و تو این دوازده سال که تو زندگی مشترک هستم هرگز چنین تجربه ای نداشتیم. بودن پسرمون هم که اصلا جور دیگه ای این تجربه رو عجیب و تخیلی کرده. 
ادامه مطلب
کاش میشد این شش روز رو کرد تو شیشه، که هرموقع دلم خواست، به تک تک لحظه هاش نگاه کنم و لبخند بزنم.
که دوباره از نو تجربه شون کنم. آره تکراری ان، ولی تکراری ای که انگار برای بار اول دارم تجربه میکنم. یا همون ژمه وو.
از همه چیز شادتر، دیدار کسی بود که فکرش رو هم نمیکردم باهاش آشتی کنم. اون هم بعد از این همه مدت.
پس آره، خیلی خوشحالم.
این شش روز به عنوان یکی از بهترین لحظات بیست و دو سالگی تا روزی که زنده م -شاید هم تا ابد- ثبت میکنم. :)
# اولین تجربه ی نمای
بسم الله الرحمن الرحیم

فیوضات فاطمه ی زهرا علیها السلام، به مجموعه ی کوچکی که در مقابل مجموعه ی انسانیت، جمع محدودی به حساب می آید، منحصر نمی شود. اگر با یک دید واقع بین و منطقی نگاه کنیم، بشریت یکجا مرهون فاطمه زهرا صلی الله علیه و آله و سلم است- و این گزاف نیست؛حقیقتی است - همچنان که بشریت مرهون اسلام، مرهون قرآن، مرهون تعلیمات انبیا و پیامبر خاتم صلی الله علیه و آله و سلم است . در همیشه ی تاریخ این طور بوده، امروز هم همین طور است و روز به
بسم الله الرحمن الرحیم

فیوضات فاطمه ی زهرا علیها السلام، به مجموعه ی کوچکی که در مقابل مجموعه ی انسانیت، جمع محدودی به حساب می آید، منحصر نمی شود. اگر با یک دید واقع بین و منطقی نگاه کنیم، بشریت یکجا مرهون فاطمه زهرا صلی الله علیه و آله و سلم است- و این گزاف نیست؛حقیقتی است - همچنان که بشریت مرهون اسلام، مرهون قرآن، مرهون تعلیمات انبیا و پیامبر خاتم صلی الله علیه و آله و سلم است . در همیشه ی تاریخ این طور بوده، امروز هم همین طور است و روز به
سلام امیدوارم تو سال جدید حالتون خیلی بهتر از سال قبل باشه بهمراه کلی آرزوهای خوووووووب.
خب من سال تحویل رو تو پادگان و کنار بچه ها بودم و خوش هم گذشت :) جاتون خالی
تو این سه ماهه که نبودم ماه اول و دومش به مرخصی های شهری برای دندونپزشکی با قیمت های گزاف و سخت گیری های الکی تو یگانمون گذشت...
ماه اسفند هم با همه تلخیاش بالاخره تموم شد.از گوشی دزدی و بازدید ساکا گرفته تا دلتنگی و برف...تو این سه ماهه نزدیک 15بار برفو دیدیم و پارو کردیم :)) مطمئنم بهار
بسم الله

فیوضات فاطمه ی زهرا علیها السلام، به مجموعه ی کوچکی که
در مقابل مجموعه ی انسانیت، جمع محدودی به حساب می آید، منحصر نمی شود. اگر
با یک دید واقع بین و منطقی نگاه کنیم، بشریت یکجا مرهون فاطمه زهرا صلی
الله علیه و آله و سلم است- و این گزاف نیست؛حقیقتی است - همچنان که بشریت
مرهون اسلام، مرهون قرآن، مرهون تعلیمات انبیا و پیامبر خاتم صلی الله علیه
و آله و سلم است . در همیشه ی تاریخ این طور بوده، امروز هم همین طور است و
روز به روز نور
در کلاس های آنلاین همانند کلاس های حضوری دقیقا ارتباط قوی و موثر بین زبان آموز و مدرس ایتالیایی برقرار میشود. هیچ شکی در این مورد نیست. به عنوان مثال ما در کلاس های حضوری، حضور فیزیکی استاد و زبان آموزان را درک میکنیم. در این حضور فیزیکی استاد و زبان آموز با یکدیگیر صحبت میکنند و ارتباط آن دو برقرار می شود. این اتفاق دقیقا همان چیزی است که به مراتب با هزینه بسیار کمتر در کلاس های آنلاین میان استاد و زبان آموز رخ میدهد. چراکه در کلاس های آنلاین
در کلاس های آنلاین همانند کلاس های حضوری دقیقا ارتباط قوی و موثر بین زبان آموز و مدرس ایتالیایی برقرار میشود. هیچ شکی در این مورد نیست. به عنوان مثال ما در کلاس های حضوری، حضور فیزیکی استاد و زبان آموزان را درک میکنیم. در این حضور فیزیکی استاد و زبان آموز با یکدیگیر صحبت میکنند و ارتباط آن دو برقرار می شود. این اتفاق دقیقا همان چیزی است که به مراتب با هزینه بسیار کمتر در کلاس های آنلاین میان استاد و زبان آموز رخ میدهد. چراکه در کلاس های آنلاین
بسم الله الرحمن الرحیم

فیوضات فاطمه ی زهرا علیها السلام، به مجموعه ی کوچکی که
در مقابل مجموعه ی انسانیت، جمع محدودی به حساب می آید، منحصر نمی شود. اگر
با یک دید واقع بین و منطقی نگاه کنیم، بشریت یکجا مرهون فاطمه زهرا صلی
الله علیه و آله و سلم است- و این گزاف نیست؛حقیقتی است - همچنان که بشریت
مرهون اسلام، مرهون قرآن، مرهون تعلیمات انبیا و پیامبر خاتم صلی الله علیه
و آله و سلم است . در همیشه ی تاریخ این طور بوده، امروز هم همین طور است و
آنشب که زمین ز لطف ایزد
از فوج فرشته موج می زد
آنشب که صدای بال می داد
سجاده به مهر، حال می داد
درسینه چه گفت ، مرغ آمین؟
می گفت دمی به ذکر بنشین
باید که دراین میانه باشی
در حلقه زلف،  شانه باشی
سر زد ز دلم سرشک دیده
از دل، بخدای، تا سپیده
انگار کسی مرا نظر کرد
آن گم شده در مرا خبر کرد
یک لحظه نوای نور یا نور
پیچید درون چاه، مسرور
تا یوسف عصمتم که چاهی است
وان نور که خفته در سیاهی است
خود را به زلال غیب بندد
درهای گناه و عیب بندد
صد شکر ، ز چاه رستم
سوالی برای عدالتخواهی در ورزش و سلامت جامعه
زمان جنگ هزاران میلیارد تومانی که اکنون برای ورزش قهرمانی از وزارتخانه تا فدراسیون و باشگاهها و مربیان و ... هزینه میشود , هزینه نمیشد کسی هم نمیگفت برای آبروی کشور و اسلام و انقلاب باید هزینه کنیم. اکنون بیش از 30 سال است داریم هزینه ریالی و ارزی میدهیم به کجا رسیدیم؟ با این هزینه های 30 ساله چه مقدار فقر زدایی و اشاعه خیرات که می توانستیم انجام دهیم و نکردیم. عدالت حاکمان به چه معناست. آیا با این هزین
آشنایی ترکیب های
کاندوم فضایی با عکس برای لذت بیشتر بصورت غیرحضوری
در دنیای امروز که تکنولوژی و نوآوری حرف اول را در تولیدات میزند هرروز در
هر شاخه ای باید شاهد عرضه محصولی جدید باشیم.کاندوم نیز از این قاعده مستثنی نیست
و نخواهد بود.در حالی که کاندوم امروزه به یک جزء جدا نشدنی زندگی زناشویی اکثر
زوجها تبدیل شده است, کمپانی های تولید کاندم به دنبال نوآوری و خلاقیت در انواع
کاندوم ها برای ایجاد احساس بهتر برای زوجها در طول رابطه جنسی هستند
بسته آموزشی تخصصی(فارکس و باینری آپشن)

به نام خداوند متعال

آموزش صفر تا صد باینری آپشن و فارکس کاملا پولساز(تضمینی) 
برگشت وجه بدون قید و شرط(با75% تخفیف)

باینری آپشن یکی از روش های کسب درآمد دلاری از اینترنت است. بسیاری از افرادی که قصد کسب درآمد دلاری از اینترنت را دارند به فکر کسب درآمد از باینری آپشن دارند. در این مقاله آموزش باینری آپشن قصد دارم شما را از صفر تا صد با باینری آپشن آشنا کنم. این مقاله یکی از کاملترین مقاله های آموزش
معرفی انواع
کاندوم فضایی با تصاویر برای لذت بیشتر با ضمانت
در دنیای امروز که تکنولوژی و نوآوری حرف اول را در تولیدات میزند هرروز در
هر شاخه ای باید شاهد عرضه محصولی جدید باشیم.کاندوم نیز از این قاعده مستثنی نیست
و نخواهد بود.در حالی که کاندوم امروزه به یک جزء جدا نشدنی زندگی زناشویی اکثر
زوجها تبدیل شده است, کمپانی های تولید کاندم به دنبال نوآوری و خلاقیت در انواع
کاندوم ها برای ایجاد احساس بهتر برای زوجها در طول رابطه جنسی هستند.البته د
دختر جوانی رفت ،بی سرو صدا آنهم فقط برای دیدن یک بازی ، گویا هنوز درون ما انسانها خفته است . خفته از بوی انسانیت ، بوی عقلانیت ، سحر و سحرها برای ابتدایی ترین حقوق خود ، نه ،شاید گزاف گفته باشم حتی کوچکتر از بدیهی ترین حقوق خودسوختند .چرا ؟!به چه جرمی ؟!در کدام شرع و دین و قانون و مسلکی این همه تبعیض تبلور میکند ؟در چه قرنی زندگی میکنیم ؟ حتی در دوران زنده به گور کردن دختران ، زن ها حقوقشان بیش از این بود .چه میکنید با جوانان این وطن ؟با عزیزان و
اصلا یادم نبود آخرین باری که اومدم اینجا کی بوده 
الان که تاریخش رو دیدم یاد اون روزهای پرالتهاب دوباره برام زنده شد
خداروشکر که تموم شدن و با خوبی تموم شدن 
مادرم جراحی شدن و حالشون خوبه ممنون از همه که نگران بودن 
براتون دعا میکنم هیچ وقت شرایطی که من تجربه کردم رو تجربه نکنین 
برام دعا کنین هیچوقت دوباره چنین شرایطی رو تجربه نکنم
ممنونم از همگی 

مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!
اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.
همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته بدیهی است کسانی که دید
میدونی چیه داشتم به این فکر میکردم که اون دختر الان یکسال هست که تو زندگی همسرمه .میاد دیدنش باهم میرن بیرون درسته خیلی وقتا باهم مدتی ارتباط ندارن ولی دوباره شروع می کنند.
الان دیگه به حالتی رسیدم که اگه همسرم بگه اونو میخواد هم قبول میکنم. یه حس خوبی به خدا دارم میدونم بد برای من نمی خواد. من اینهمه جنگیدم اینهمه غصه خوردم ولی جریان به قوت خودش جلو رفت. خواستم سر خودمو گرم کنم رفتم سرکار و همه اینها رو مدیون ورود اون ادم به زندگی همسرم هستم.
ا
از تبعات یک رابطه ی غلط 
و تجربه ی خیانت اینکه 
بعد گذشت یک سال و چند ماه خواب میبینی که با همون ادم  اون تجربه ی تلخ تکرار میشه برات
وقتی ک از خواب میپری میبینی انقد پاهات محکم نگه داشتی ک ماهیچه های پات گرفته و چند روز بعد هم حتی همون گرفتگی هست 
بعضی وقت ها هرچند ناخواسته ولی کابوس های زندگی رو تجربه میکنیم 
چیزایی که یک روز برات کابوس بودن
الان عادی داری باهاش زندگی میکنی:) 
این روزها حس و حال عجیبی دارم. همگی داریم تجربه عجیبی رو از سر میگذرونیم. الان دقیقا ده روزه که من و همسرم و پسرم تمام مدت رو تو خونه هستیم و تو این دوازده سال که تو زندگی مشترک هستم هرگز چنین تجربه ای نداشتیم. بودن پسرمون هم که اصلا جور دیگه ای این تجربه رو عجیب و تخیلی کرده. 
ادامه مطلب
از وقتی که یادم میاد آرزوم بود برم کلاس رقص و دیگه وقتی جایی میرم که همه میرقصن، نگم که من بلد نیستم و فقط بلد باشم دست بزنم :| 
امروز صبح اولین جلسه رو رفتم و میتونم بگم از بهترین تجربه های زندگیم بود. همش یه لبخند از ذوق روی لبم بود. مربیمون هم ماشالله انقدر خوشگل و خوش اخلاق و مهربونه و همه چی توی کلاسش خوبه که قشنگ حس میکردم سیندرلام که یهو تونستم همچین حس قشنگی رو وسط زندگیم تجربه کنم :)
چقدر چیزهایی خوبی توی دنیا وجود داره که ما هنوز تجربه ش
تجربه ی خواب تدریجی را بر خواب دفعی ، ترجیح می دهم. تجربه ی انتقال را دوست دارم. حس سبکی به خواب رفتن  و انتقال به دنیای خواب به تجربه ی مستی می ماند .مستی بدون «می» . جسمت سبک می شود و کم کم ...  .
چه حیف که بیشتر اوقات این حس را نمی یابم و این اتفاق به یک باره می افتد.
تدریج در بخواب رفتن را دوست دارم.

نگاهی به پرمخاطب‌ترین مستندهای سال‌های اخیر گروه هنر و تجربه؛
گروه سینماهای «هنر و تجربه» تلاشی برای نمایش آن دسته از فیلم‌های با ارزشی در میان فیلم‌های غیرتجاری است که اکران‌شان می تواند جایگاه شایسته و درخور سازندگان آن‌ها را در جامعه سینمایی روشن کند.
اکران‌های گروه هنر و تجربه روز به روز گسترده‌تر می‌شوند و هر سال تعداد افرادی که به تماشای محصولات این گروه سینمایی (اعم از مستند، درام و فیلم کوتاه و…) می‌نشینند، نسبت به سال قبل
مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!
اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند. 
وای ماسک
با شروع توزیع ماسک، عده ای که کلا معترض اند هم شروع کردند. که چرا توزیع ماسک حضوری است؟ چرا ماسک رو دم در خونه ها تحویل نمی دید؟ چرا....؟ چرا......؟این چرا ها برای اعضای ستاد چیز عجیبی نبود. چون قبل از پخش ماسک به همه این چرا ها رسیده بودند و جواب هم داشتند. و اینکه راه های مختلفی رو برای توزیع بررسی کرده بودند که بهترین راه حل شد شیوه توزیع حضوری در چند محل مشخص شهر....روز اول عده ای از ستاد برای جواب دادن به چرا ها کمر همت بستند و وارد کارزار
بنیاد تحقیقات تجربه نزدیک به مرگ به اختصار (NDERF) یک سایت اینترنتی با هدف جمع آوری اطلاعات و همبستگی تجربه های فردی از اتفاقاتی که در طی نزدیک شدن به مرگ حاصل میشود به وجود آمده
در این وب سایت جالب میتونید داستان افرادی که چنین تجربه هایی رو دارن بخونید و پاسخ اونا به سوالات رایج درباره تجربه مرگ رو مشاهده کنید و در صورت علاقه اگه خودتون چنین شرایطی رو گذروندین برای بقیه به اشتراک بذارید.
این سایت بوسیله دسته بندی زبان های مختلف قابل مشاهده ا
این زبان چون سنگ و فم آهن وشست
وانچ بجهد از زبان چون آتشست
سنگ و آهن را مزن بر هم گزاف
گه ز روی نقل و گه از روی لاف
زانک تاریکست و هر سو پنبه‌زار
درمیان پنبه چون باشد شرار
ظالم آن قومی که چشمان دوختند
زان سخنها عالمی را سوختند
عالمی را یک سخن ویران کند
روبهان مرده را شیران کند
جان ها در اصل خود عیسی‌دمند
یک زمان زخمند و گاهی مرهمند
گر حجاب از جان ها بر خاستی
گفتِ هر جانی مسیح‌آساستی
گر سخن خواهی که گویی چون شکر
صبر کن از حرص و این حلوا مخور
صبر
اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند! 
بسم الله الرحمن الرحیم
زندگی مجازی،
زندگی دوم.
واقعیت مجازی
virtual reality
virtual life
second life
اسم‌های متعدد و البته مفاهیم نزدیک به هم.
زندگی در دنیایی به جز دنیای واقع. گذران وقت در دنیایی بین خیال و واقعیت. دنیای خیالی،‌افراد واقعی. جبران عدم موفقیت در دنیای واقعی. ورود زودتر به دنیای واقعی برای بچه‌های کم سن و سال. تجربه کردن کار‌هایی که نمی‌توان در دنیای واقع انجام داد. تجربه‌ی لذات خیالی بدون خرج هزینه‌ی گزاف و با کمترین انتقال مکانی و زمانی. ج
فستیوال تئاتر - تجربهجلسات تمرین - اجرا ( try out ) بخش «تجربه» این زمان , در حضور هر هفت نفر از مشاوران علمی - هنری این بخش محمدرضا علی‌اکبری , یوسف باپیری , علی شمس , مهدی دارای شهرت , حمید پورآذری , عباس جمالی و آزاده شاهمیری از 26 تا30 بهمن برگزار میگردد .در‌این سطح , از در میان 23اثر روش یافته به‌این بخش , تیم هایی که آمادگی واجب برای اجرای آخرین در‌این عصر را دارا هستند با تصمیم مشاوران تعیین میشوند . این بخش به صورت غیررق
تجربه خرید برنج
خانم‌ها
معمولاً در مهمانی‌های پولویی یا چلویی درباره انواع برنج و پخت آن صحبت
می‌کنند. مثلاً مهمان‌ها از عطر و بوی برنج استفاده شده میزبان تعریف
می‌کنند و از اسم و محل فروشش می‌پرسند. کم‌کم بحث گرم می‌شود و هر کسی
درباره عطر و بو یا خوش‌پختی و خوش‌خوراکی انواع برنج‌های ایرانی صحبت
می‌کنند. گاهی هم در این بحث‌های فامیلی یکی از اعضا که خودش شمال می‌رود و
برنج خوب می‌آورد،‌ از آن تعریف می‌کند و بعضی‌ها هم تأیید می
استفاده از دستگاه فتوتراپی در منزل
 دستگاه فتوتراپی در منزل
فتوتراپی به معنی درمان زردی نوزاد با استفاده از تابش نور های مرئی آبی با طول موج مناسب و مخصوص درمان زردی می باشد.
اگر نوزاد شما مبتلا به بیماری زردی می باشد برای درمان به دو طریق می توانید اقدام کنید:
۱ - بستری کردن در بیمارستان
بستری کردن نوزاد در بیمارستان و تحت کنترل پزشک و پرستار در نگاه اول خیلی خوب و وسوسه انگیز است اما معایبی دارد که شرح آن در ذیل آمده است:
الف - هزینه گزاف بیم
طبی که بنای خودش را بر تجربه گذاشته امروز ناتوانی خودش را بیشتر از هر روز نشان داده.
وقتی از او می پرسیم: فلان چیز مفید است یا نه؟ می گوید: اثبات نشده!
آن یکی چطور؟ : تحقیقی صورت نگرفته!
آن دیگری چطور؟ : معلوم نیست.
فلان ترکیب... : باید تحقیق شود...
مگر تجربه کردن اینها چقدر وقت می برد؟ بعد از چند ماه انگار در مورد هیچ چیز تحقیق نکرده اند. یا اینکه اصلاً بنا گذاشته اند در مورد بعضی چیزها تحقیق نکنند!!!
خوش انصاف هایشان می گویند: نمی دانیم! بی انصافهایش
برگزاری دوره های آنلاین ویژه شبیه ساز آزمون استرنی سفارت ایتالیا در سطوح مختلف ایتالیایی ویژه متقاضیان محترم که قصد دارند دانش خود از زبان ایتالیایی را همواره محک بزنند و با دانش دقیق و با ارزیابی کاملا صادقانه قادر باشند در آزمون استرنی زبان ایتالیایی حضور یابند. تمام سوالات و پرسش های موحود در این آزمون ها کاملا بر اساس تجربه چندین سال استاد زبان ایتالیایی این وب سایت می باشد که خود ممتحن آزمون استرنی بوده و به خوبی با نوع برگزاری و سوا
تا حالا شده به کسی بگی دلتنگشی و جوابی نگیری؟
تا حالا برات پیش اومده بهش بگی دوستش داری و همه کار بکنی تا بفهمه ولی اهمیتی نده؟
یا خیلی جدی از احساساتت باهاش حرف بزنی اون فقط بخنده و بعدم حرفایی بزنه که اصلا ربطی به بحثتون نداره؟
یا به قول معروف خودشو بزنه به کوچه علی چپ؟
نمیدونم تاحالا تجربه کردین یا نه؟
ولی اگه تجربه نکردین امیدوارم هیچ وقت تجربه نکنین،خیلی حس بدیه...
میدونی خیلی حس بدیه جلوش بال بال بزنی و ببینه داری جون میدی و هیچ کاری نکن
در یک طراحی خوب باید طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری هر دو به بهترین نحو انجام شود و در نهایت به درستی با هم ادغام گردند. این یعنی لازم است که طراحان  UX و UI بایکدیگر  همکاری نزدیک داشته باشند تا کار هر دو طراح تا جای ممکن ساده و اسان شود و آنها بتوانند محصول نهایی را به بهترین شکل ممکن ارایه کنند. پس یک طراح رابط کاربری خوب حتماً باید طراحی تجربه کاربری را درک کند و اهمیّت آن را بشناسد و بر عکس این مطلب...
هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی من است. 
خب فعلا نمیخوام روی عنوان چیزی بذارم خب.

اینکه با یه نفر از اون سر دنیا رفیق باشی چیز خوب و عجیبیه.
واقعا باحال و تجربه جالبیه.
و اینکه احساسات انسانی گاهی اوقات عجیبن واقعا.
مخصوصا وقتی مثل من تجربه تون تو کار با پسرای مختلف زیاد نباشه. یا نمیدونم چی.
نمیدونی رفیقشی؟ دوستشی؟ تا چه حد اجازه داری جلو بری تو روابط؟ اصن یارو رفیق بازه ایا؟ دختر بازه؟
....
هیچ کدوم مهم نیست و باید حذف بشه. فقط و فقط خودت .
رو خودت تمرکز کن. توسعه فردی خودت.
شب بخیر

تعامل با خوانندگان شما برای تجارت آنلاین و برندسازی شما بسیار مهم است.بسیاری از وبلاگ ها / مقالات را می توان روزانه نوشت و به امید دریافت ردپای تجاری در سایت های مختلف قرار داد.اما اگر مشتریان و خوانندگان بالقوه وقت خود را در صفحات شما نگذرانند و آنها را به طور کامل اعتبار سنجی کنند ، نمی توانید به اهداف خود برسید.طبق یک گزارش ، در سال 2016 ، در حالی که بازاریابی محتوا 300 درصد افزایش یافته ، نرخ تعامل فقط 5 درصد افزایش یافته است.منظورت چیه؟این بد
همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته بدیهی است کسانی که دیدگ
یکی از بخش‌های جالب بزرگ‌تر شدن، تجربه اندوختن است. برای کسب و حتی ابراز تجربه نیازی نیست به شصت‌ سالگی برسیم. حتی دانش‌آموزان راهنمایی هم نسبت به دبستان تجربه‌هایی اندوخته‌اند. تجربه‌های روابط دوستانه، روش‎های درس خواندن و سایر اندوخته‌هایی که با گذشت زمان و تعامل با محیط حاصل می‌شوند.
من چه تجربه‌ای برای یک متوسطه اولی دارم که ارزش خواندن داشته باشد؟
ادامه مطلب
امام صادق(ع):
هیچ مردی(و زنی)آخرین آیه سوره کهف « قل انما انا بشر مثلکم(تا آخر)»را پیش از خواب نخواند،مگر اینکه هر ساعت از شب بخوابد،بیدار می شود.
شیخ بهایی:
بی گمان،این از راز های شگفت و تجربه شده است.
علامه سید عباس کاشانی:
این روایت، متواتر است و من،خود،بارها آن را تجربه کرده ام.
در این بخش درباره مطالبی که از  تجربه ی بازیسازان دیگر یاد میگیرم می نویسم. شاید نوشته ای  درباره ی یک مقاله  بشود، خلاصه ی فیلمی، بازخوردی به یک پادکست یا....پیشاپیش مطمئنم که بسیار درباره ی فن کست خواهم نوشت. برنامه ام این است که درباره ی هر اپیزود، مطلبی بنویسم. احتمالا بخش هایی که به نظرم باید بعدا هم به یاد بیاورم، بخش هایی که به آن ها زیاد فکر میکنم یا... چیزی شبیه به این!
البته فن کست یک دین بزرگ هم به گردن این بلاگ دارد ( البته چنان چه فرض
از امروزم کلی نوشته بودم
اما چون بلد نبودم چند ثانیه رفتم توی گالری تا یه عکس رو ادیت کنم که وقتی برگشتم دیدم همه ی نوشته هام پاک شده :((((
چون تلاش کردم و دیدم دیگه نمیتونم مثل متن قبلی بنویسم پکر و عصبی ام.

+پکر نباش خواهر...
-نیستم :(
+مطمعنی؟؟
- اوهوم، مگه تجربه نبود؟! :)

تجربه به همون اندازه که چیز خوبیه چیز خطرناکی هم هست.
آدما وقتی بزرگتر میشن از طرفی تجربه هاشون زیاد میشه، از طرفی روی تجربه هاشون بایاس میشن.
یه مزیت جوان اینه که پذیرفته بی‌تجربس و ذهنش رو باز گذاشته که بتونه مسیر درست رو پیدا کنه. تو هر زمینه‌ای...
داشتم تصور میکردم اگه تا پیری زنده موندم یکی از جوونای فامیل رو میکشم کنار، بش میگم ببین ۱۸ - ۲۰ سالگی به بعد دیگه سن و سال بیشتر به تنهایی هیچ چیزی رو نشون نمیده. آدمای ۵۰ ساله مثل بچه ها رفتار می
S حساسیت واقعی و احساس - قالب طراحی سفارشی از طول ، محور و احساس آلت تناسلی بزرگ تقلید می کند. طول درج 9.5 "با توپ در انتها برای گزاف گویی و نشستن. کاملاً ضد آب بسیار تمیز و آسان برای تمیز کردن و در هر مکانی قابل استفاده است.OR کار منحصر به فرد - غده های شبیه سازی شده کاملاً روشن ، بی نظیر و بی نظیر حجاب ، لیوان مکش قدرتمند ، بیضه های واقع گرایانه ، احساس واقعی بودن. دیلدو لوکس ، فوق العاده نرم ، با بالاترین مواد نهایی.♥ 100٪ سیلیکون بدنه درجه پزشکی - نر
وبلاگ یک تجربه، یک مجله آنلاین بینظیر از مهمترین اخبار کسب‌وکار، بازاریابی، روانشناسی، خانواده و سلامت است.
وبلاگ یک تجربه، یک دایره‌المعارف آنلاین خسته‌کننده نیست، بلکه مکانی ساده برای دستیابی به اطلاعات مفید روانشناسی، بازاریابی، کسب‌وکار، گردشگری و سلامت است. اطلاعاتی که به شیوه‌ای ساده برای همگان قابل درک و اجراست. 
ما را در اینستاگرام دنبال کنید.
آدرس اینستاگرام وبلاگ یک تجربه.
«یا لطیف»
همیشه ترس داشتم از اینکه راجع به خودم زیاد بنویسم. زیادی وارد جزئیات شخصی زندگی‌ام شوم. سعی می‌کردم شرح تجربه‌هایم هم کلی‌تر باشند. اما بعد دیدم که تجربه‌ها مال من هستند و بخشی از وجود من درونشان هست و اگر آن بخش را بگیرم آن طراوت و تازگی و زنده بودن را از دست خواهند داد. تجربه‌ی کهنه و پوسیده و بی روح هم به درد چه کسی میخورد؟
اینطور شد که اینجا شد آبگینه (به معنای شیشه). جایی که قرار است خودم را در آن بنمایانم. یک جور تصویری از خودم
تضمین درمان زردی نوزاد
یکی از اهداف شرکت نی نی سالم تضمین درمان زردی نوزاد است.
همانطور که والدین عزیز استحضار دارند در صورتی که عدد زردی نوزاد یا بیلی روبین خون نوزاد بین ۸ ال ۲۰ باشد دو روش برای درمان زردی نوزاد وجود دارد:
۱ - بستری کردن در بیمارستان و درمان زردی نوزاد در محیط بیمارستانی
۲ - استفاده از دستگاه های فتوتراپی خانگی و درمان زردی نوزاد در منزل و در کنار خانواده و آغوش گرم مادر.
بستری کردن نوزاد تازه متولد شده در بیمارستان خیلی خوش

تا کنون داستان های زیادی در مورد افرادی که از مرگ بازگشته اند شنیده ایم. چیزی که به آن تجربه پیش از مرگ میگویند عامل اصلی داستان ها است. این تجربیات زمانی رخ می دهند که یک فرد در زمان پیش از مرگ خود قرار می گیرد و باور دارد که زندگی پس از مرگ را تجربه می کند.
دکتر سم پرنیا مدیر بخش تحقیقات مراقبت های ویژه و احیا در دانشکده پزشکی دانشگاه نیویورک در این باره می گوید:
توضیحات علمی مشخصی برای این واکنش ها وجود دارد و احتمالا مغز در این لحظات به عنو
عجب آشفته بازاری شده ست اما مثل پری که در مقابل باد است ایستاده ام نه آن گونه که تو تصور میکنی محکم ایستاده ام پر قدرت ایستاده ام و برنامه ها دارم خدامن همیشه هست همیشه کنارمه و حتی زمانی که من بچگانه قهرمیکنم اوعاشقانه به من می نگرد و چقدر زیباست در اوج دلخوری با صدای اذان بیدار شی و از شرمندگی نتونی بخوابی نتونی بی اعتنا باشی دشمن آدمم براش دعوت نامه نمیفرسته که وقتی با خدا قهرم برام میفرسته روزگارم ارومه امروز بعد از مدتها از آذوقه ی که بر
زکات علم، نشر آن است، نشر علم نیز نشانه و ابزار خردمندی است. 
مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار
باید همه ما تجربیات و علم مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم، آنگاه همه ما خواهیم توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشیم. 
نمی‌دونم چی شد که یک بار موقع صبحانه با هم‌اتاقی‌م تصمیم گرفتیم خودمون رو فاش کنیم. بی‌کم و کاست قصه‌ی زندگی‌هامون رو بریزیم وسط و نترسیم از قضاوت شدن. نترسیم از فاش شدن و از عمق وجودمون خودمون باشیم. 
اما علت اون صبح هرچه که بود، نتیجه‌اش امروزی بود که از اتفاقی که براش افتاد، با هم گریه کردیم. تجربه‌های مشابهمون رو گذاشتیم وسط و هم‌دردی و هم‌دلی رو به معنای واقعی کلمه امروز تجربه کردم. 
گفت: اگه تو امروز نبودی من چی کار می‌کردم؟ گفتم:
بعد از دو هفته بالاخره اینترنت وصل شد ... 
چقدر این دو هفته بهمون سخت گذشت 
ب خصوص فری لنسرها ...
وضعیت بدی رو تجربه کردیم 
امیدوارم که از این روزها تجربه گرفته باشیم 
تا بتونیم مقاوم تر باشیم 

امیدوارم زندگی واستون به بهترین شکل پیش بره ♥ 

تفاوت طراحی رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX)
شاید برای شما هم پیش آمده که در صحبت های عامیانه بشنوید رابط کاربری سایت و یا برنامه ای خوب است اما تجربه کاربری ضعیفی دارد و یا مواردی مشابه. جالب اینجاست که اکثر این افراد اطلاعات چندانی در مورد رابط کاربری (UI)،تجربه کاربری (UX) و تفاوت آن ها باهم ندارند. ما می خواهیم در این مقاله به بررسی رابط کاربری،تجربه کاربری و تفاوت این دو بپردازیم.
طراح رابط کاربری (UI) و همچنین طراح تجربه کاربری (UX) هر دو برای
این متن اولین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.
اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم، همه می توانند با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.

آموزش ارزان فیبروز ابرو
آموزش ارزان فیبروز ابرو
در دنیای واقعی شاید تعجب کنید که آموزش ارزان فیبروز وجود داشته باشد و شاید پیش خودتان فکر کنید که حتماً کاسه زیر نیم کاسه است؟ یا چطور ممکن است آموزش ارزان فیبروز ابرو با کیفیت باشد؟ یا بدون پرداخت هزینه های گزاف آموزش چطور میتوان یک آموزش حرفه ای فیبروز و هاشور میکرو ابرو را داشت؟ یا آیا اگر اینطور این نیست که هر چقدر پول بدهی آش می خوری ؟همان کلاس‌های گران و آموزش‌های گران فیبروز ابرو ه
این متن اولین مطلبی است که از طرف اینجانب در این وبلاگ منتشر می گردد، امیدوارم مورد عنایت مخاطبان گرامی قرارگیرد.

"مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!"

همچنین گاهی هدف از نوشتن، ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا اب
فاجعه پشت فاجعه
دیوار پشت دیوار
درد پشت درد
پشت سر گذاشتم... بزرگتر شدم اما... برای خودم زندگی میکنم... تجربه میکنم... و از الان میدانم اگر شکست بخورم چیزی که از من باقی میماند قوی‌تر هست.
یادم باشد این تجربه ها شاید به بهای چند قطره اشک یا غم یا درد به دست آمده باشد یا بیاید... 

همیشه وقتی به گذشته فکر میکنم یکی از لذت بخش ترین خاطراتم مربوط هست به سالی که برای شروع تحصیل تو دانشگاه از خانواده ام جدا شدم در حالی که فقط هجده سال داشتم و قبل از اون هرگز تجربه دور شدن از خانواده ام رو نداشتم.
ادامه مطلب
قیمت سیم کارت خود را از رندباز بخواهید!
شاید در زمینه های بسیاری شاهد افزایش قیمت باشیم، در این بخش میتوان گفت قیمت گذاری سیم کارت در واقع به شما کمک می کند که سیم کارتی را که میخواهید به قیمت کاملا منصفانه خریداری کنید. برخی از افراد هستند که از این عرصه برای خود کسب درآمد می کنند و در واقع با فروش سیم کارت های خود به قیمت های گزاف باعث می شوند که شما مبالغ بسیار زیادی را برای خرید آن ها پرداخت کنید. البته می توان گفت که قیمت سیم کارت به عوامل
قیمت سیم کارت خود را از رندباز بخواهید!
شاید در زمینه های بسیاری شاهد افزایش قیمت باشیم، در این بخش میتوان گفت قیمت گذاری سیم کارت در واقع به شما کمک می کند که سیم کارتی را که میخواهید به قیمت کاملا منصفانه خریداری کنید. برخی از افراد هستند که از این عرصه برای خود کسب درآمد می کنند و در واقع با فروش سیم کارت های خود به قیمت های گزاف باعث می شوند که شما مبالغ بسیار زیادی را برای خرید آن ها پرداخت کنید. البته می توان گفت که قیمت سیم کارت به عوامل
همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. 
. ​​​به نام پروردگار آسمان ها
گاهی با دیدن یا شنیدن راحت تر میتوان آموخت...

گاهی هم تجربه
.                        
.            

.                           معتقدم که هر کاری که برایت مشکل ساز نباشد را میتوانی تجربه کنی

حتی اگر ازش خوشت نمیاد

گاهی تجربه ها باعث میشن که بتونیم انتخاب های جالب تری کنیم
دوستدار همیشگیتان ساحل
دیلدو واقع گرایانه ، آلت تناسلی مرد بزرگ سیلیکونی 10 اینچ با چگالی دو طرفه با جام مکش قوی برای بازی رایگان دستان دونگ انعطاف پذیر برای واژن G-spot و استمناء مقعدتوسط YOSPOSS4.4 از 5 ستاره 87 رتبه بندی | 7 سؤال پاسخ دادقیمت: 28.69 $ و حمل و نقل رایگان. جزئیاتبرای صرفه جویی در این مورد 2.87 دلار بیشتر به Prime بپیوندیددیلدو واقع گرایانه: به شما احساس رضایت بخش از یک مرد واقعی در حالی که خودارضایی می کنید! این dildo شدید آلت تناسلی مردانه باعث می شود باور کنید سوار یک
سلام.من به ترک گروهی اعتقاد خاصی دارم مطمئنم اگه آدما با هم متحد بشن هیچی نمیتونه جلوشون دووم بیاره پس خواهشن بیایین به هم ملحق شیم و این خودارضایی که مثل خوره افتاده به جون زندگیمون رو زمینش بزنیم 
مطالب متفاوت و کاربردی رو تو وبلاگ میذارم تجربه های زیادی دارم خوشحال میشم تجربه های شمارم بشنوم و بقیه هم استفاده ببرن 
در کارهای سازمان پیشقدم و جلوتر از بقیه و برنامه ها باش.
تجربه ی پیش قدم بودن و جلوجلو کارهای مانده بر زمین را که در خانه انجام میدهی، ضمن اینکه کارها انجام میشود، آرامش روانی میگیری،   تصویری از تو می سازد که هم شایسته ای و هم برای رهبری شایسته تر از دیگرانی.
(تجربه مسافرت بابلسر-آبان 98)
حال و روز خوبی ندارم اما هر آنچه که تجربه می کنم را پذیرفته ام. لااقل می خواهم خودم اینجوری فکر کنم.
گوشه گیر شده ام. البته گوشه گیر بوده ام و خیلی حال و حوصلۀ گپ و گفت با بقیه را نداشته ام و ندارم.
از مهمانی ها و جمع های دوستانه فراری شده ام.
ادامه مطلب
در کارهای سازمان پیشقدم و جلوتر از بقیه و برنامه ها باش.
تجربه ی پیش قدم بودن و جلوجلو کارهای مانده بر زمین را که در خانه انجام میدهی، ضمن اینکه کارها انجام میشود، آرامش روانی میگیری،   تصویری از تو می سازد که هم شایسته ای و هم برای رهبری شایسته تر از دیگرانی.
(تجربه مسافرت بابلسر-آبان 98)
یه وقتایی، یه چیزی توت، هی می‌گه که همه چی خرابه و تو بهش بی‌توجهی می‌کنی. بیشتر بی‌توجهی می‌کنی، بیشتر می‌گه؛ بیشتر می‌گه، بیشتر بی‌توجهی می‌کنی و نتیجه‌ی اون چی می‌شه؟ سیستم زندگیت اختلال‌های جدی و زیادی بهش وارد می‌شه.
شاید این حرف از منطق خاصی پیروی نکنه، یا شاید هم من منطقش رو نمی‌دونم، ولی خب تجربه‌ت نشون داده که به حسای واقعیت باید اعتماد کنی. :)
اضطرابی که این روزها تجربه می‌کنم، چیزی فراتر از آنچه است که قبلا تجربه کرده‌ام. تپش قلب ناگهانی و فروریختن دنیا و نشستن عرق سرد بر دست‌هایم چیزهایی است که نه مکررا اما گاه و بیگاه تجربه‌اش می‌کنم. خودم را از شرایطی که باعث تشدید این وضعیت می‌شود دور نگه داشته‌ام. تا شاید کنترل بیشتری روی اوضاع خودم داشته باشم. هفته‌ی پیش که تولدم بود در خیابان‌های شهر جدید راه می‌رفتم و گریه می‌کردم. روی تختم رها شده بودم و گریه می‌کردم. چشم‌هایم داغ
همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواط
وکیل ثبتی  وکیلی است که در دعاوی ثبتی فعالیت می­نماید و به صورت کامل به قوانین و مقررات ثبتی آشنایی کامل دارد و با استفاده از علم و تجربه خویش می­تواند قدم­های محکم جهت احقاق حقوق و منافع موکل بر دارد. وکیل ثبتی مستلزم دانش، تجربه و تخصص است علی­ الخصوص در پرونده­ ها و موضوعات ثبتی که گاهی پیچیدگی­ هایی وجود دارد که وکیل ثبتی با تجربه می­تواند به موکل کمک کند.

ادامه 

ادامه مطلب
اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها
ادامه مطلب
گربه های عصبی و دلایل عصبانیت
عصبی بودن گربه سوالی را در ذهن صاحبش ایجاد می کند و آن این است : ” چرا گربه من عصبی و نگران است؟ ” ، برای پاسخ به این سوال باید به رایج ترین دلایل این امر اشاره نمود و آن ها را بررسی کرد. از شایع ترین دلایل این موضوع می توان به موارد زیر اشاره نمود:
ژنتیک و نژاد : همان طور که نژاد های متفاوت سگ ها رفتاری های متفاوتی دارند , گربه ها نیز بر حسب نژاد رفتار های به خصوص و خلق و خوی خاص خود را دارا می باشند.
مشاوره و آموزش درم
اینجا از لحظاتِ تاریخی نوشته بودم. آن‌هایی از شما که وبلاگِ قبلی‌ام را هم می‌خواندید، حتما یادتان هست بیشترین چیزی که تابه‌حال از آن صحبت کرده‌ام همان لحظات تاریخی بوده. لحظاتی که به‌اندازه خاطره مبتذل نیستند؛ یعنی، داستانِ قابلِ روایتی با چارچوبِ مشخص نیستند، یک لحظه‌اند. یک لحظه تمام، و دقیق. لحظه‌ای که انگار در فضایی هزاربُعدی اتفاق افتاده، چراکه به‌ همان اندازه مختصات دقیقی دارد. خاطره با مرگِ من فراموش‌شدنی‌ست. این را پیشتر ه
دنیای عجیبی رو با خوندش تجربه کردم...
اصلا وقتی این کتابو میخونی انگار یه دنیای دیگ رو داری تجربه میکنی...
دنیایی که شاید پیش چشممون هست و ما هر روز از کنارش رد میشیم...
اما در عین حال ازش غافلیم...انقدر که وارد بازیه کثیف دنیا شدیم همه چی
رو فراموش کردیم...حتی خودمونو....هدفمونو...
اینکه باطن هرچیز مهمه...نه آرایش ظاهریش....
اینکه وارد دنیای آدم بزرگا نشی...مثه آدم بزرگا نشی....همه چی رو لمس کنی...
تجربه کنی...زندگی کنی و سرسری از کنار اتفاقا و آدمای کنارت
⭕️زندگی واقعا بسیار ساده است.
از هر دست که بدهیم، از همان دست می گیریم.
♦️هر گونه درباره خود بیندیشیم برایمان به واقعیت در می آید.
♦️من معتقدم که هرکس از جمله خودم، صد در صد مسئول همه چیزهایی است که در زندگیش پیش می آید. هر اندیشه ای که از ذهن ما می گذرد، آینده ما را می آفریند.
♦️هر کدام از ما با اندیشه ها و احساس هایمان تجربه های خود را می آفرینیم. اندیشه هایی که به ذهن ما راه می یابد و کلماتی که به زبان می رانیم، تجربه های ما را می آفریند.
در ادامه پست قبلی، چندپاره‌ای از ایده فرضی_خیالی «جهان در پرتو تجربه جهان» گفتار خواهم شد. همان‌گونه که سرود کردم، جهان را ماهیتی پیوسته متصور هستم. گیتی یک‌واحد مطلق و پیوسته که عاری از هرگونه شکل، اندازه و دیگر ویژگی‌های وابسته به ناظر است. مثل یک صفحه یک‌دست سفید، فقط با این تفاوت که صفحه مذکور شکلی ندارد (پس صفحه نیست) و از دیگر ویژگی‌های کلامی (رنگ و...) نیز برخوردار نیست. در این صفحه، وابسته به نگاه ناظر؛ اشکال و اشیاء (وجودها) نمود ظا
امروز از اون روزای خیلی جذابه که تا حالا اصن تجربش نکردم
امروز نه تنها میتونم رای بدم خودمم پای صندوق رای میشینم و در آخر رای میشمارم شاید فکر کنین کجاش جذابه؟!
ولی بنظرم که تجربه های خوب همیشه میتونن باحال باشن شاید دیگه اصلا این موقعیت پیش نیاد 
برا همینم از لحظه لحظه اتفاقاتی که میوفته باید استفاده کرد 

در حال کتاب خواندن بودم که ناگهان ذهنم ورق خورد به زمان‌های قبل از دانشجویی، بحبوحه‌ی دبیرستان، امتحان نهایی، کنکور! تصویر دخترک ِ تنهای ِ گریان جلوی چشمانم جان گرفت. آن روزها که دنیایش آلونکی بود چند در چند، یک تخت، دو قفسه کتاب و دیوارهای ِ ملبس به جملات و اشعار رنگارنگ. بعد از خاموش شدن چراغ‌های خانه دراز می‌کشید روی تخت و تا دم‌دم‌های صبح فکر می‌کرد، به اینکه چشم‌ها را باید شست و جور دیگر باید دید؟ چرا لذت بردن از نادانی‌ها بهایی
اجاره باند و لوازم نور پردازی در کرج
خلاصه متن:
باند و لوازم نور پردازی یکی دیگر از وسایلی است که به شما کمک می کند جشنی زیبا و مجلل داشته باشید، حال اگر بخواهید این وسایل را خریداری کنید مسلما مجبور به پرداخت هزینه ای گزاف خواهید شد. به همین جهت شما می توانید که این وسایل را با قیمتی مناسب تر اجاره نمائید.

اجاره باند و لوازم نورپردازی در کرج چگونه است:
چرا باند و لوازم نور پردازی اجاره کنیم:
در ابتدا به تعریف لوازم نور پردازی و باند می پرداز

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها